Uka Aliti: Shpërthen zjarr i madh në një fermë shpëtohen 60 lopë (VIDEO)

Advertisment

Komandanti i njesis se Zjarrfikesve ne rajonin e Tetoves Uka Aliti ne rrjetin social facebook  ka informuar se nje zjarri madh ka shperthyer ne nje ferme dhe jane shpetuar 60 lope.

Per momentin nuk kainformacione se ku ka ndodhur rasti

Reklame

Na ndiqni ne vazhdim per te ju informuar me shume../Tetova1

 

Gepostet von Uka Aliti am Donnerstag, 22. Oktober 2020