Vaj plazhi, kafe dhe “Orbit” kontrabandë, bien në rrjetën e policisë dy transportuesit

Advertisment

Policia e Tiranës finalizon operacionin e koduar “Akciza” për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kontrabandës me mallra për të cilat paguhet akcizë.

Gjatë këtij operacioni u sekuestruan produkte me logo të paautorizuara dhe sende të tjera.

Reklame

Po ashtu bëhet me dije se janë vënë në pranga 2 shtetas Luan Troksi dhe Adem Molla dhe është shpallur në kërkim 1 shtetas tjetër.