Vajza e ish-deputetes tregon si e ngacmonin djemtë e partive tjera (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Bukuroshja e njohur e Instagramit, Ada Deda, ka qënë ka treguar si e kanë ngacmuar djemtë e socialistëve.

Vajza e ish-deputetes së PD, thotë:

Reklame

‘Ngacmime ka plotë. Por s’dua të përmend emra duke qenë se shumica kanë krijuar familje. Më kanë ngacmuar në rrjetet sociale, madje njëri më shkruante, më pas më bëri bllok 3 vjet, sepse kishte të dashurën xheloze. Kur u ndanë më zhbllokoi dhe filloi sërish’.