Vajza e vetme e Bajram Rexhepit një bukuroshe e vërtetë (FOTO)

Rreth dy vite e gjysmë më parë Kosova humbi një personalitet me ndikim për vendin.

Bajram Rexhepi ishte ndër veprimtarët më të mëdhenjë të çështjes kombëtare dhe kontribues në shtetndërtimin e vendit, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Humbje kjo e cila preku zemrat e popullit në përgjithësi. Duke qenë një njeri me vlera të mëdha, padyshim që pasardhësit e tij do jenë shembulli më i mirë për tu kujtuar. Shty pe r3klam3n dhe sh1ko fotografite e vajzes bukuroshe:

Bajram Rexhepi la pas vetës vetëm një fëmijë, vajzën e tij Vanesën.

Vanesa është shembulli i një të reje me synime të qarta e ambicie të mëdha.

Ajo ka lavdata të shumta si punëtore e zellshme në Ministrinë e Inovacionit. E krahas karakterit të saj dhe punës së përkushtuar, Vanesa është edhe një bukuroshe që slë shoqe.