Vajza: Fale asaj shporte me veze, unë kam ikur ne Gjermani (VIDEO)

Advertisment

Enkelejda ka zgjedhur rubrikën “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan për t’i bërë një surprizë babait të saj.

Ajo rrëfeu në program punën e lodhshme të babit të saj dhe vështirësitë që ka kaluar për të rritur dhe shkolluar 4 fëmijët. Pëllumbi është tregëtar dhe si pasojë e punës së shumtë, sot ka probleme me krahun. Enkelejda është shumë mirënjohëse babait të saj për gjithçka që ai ka bërë për familjen dhe ka ardhur posaçërisht nga Gjermania për t’i dhuruar atij një dhuratë të veçantë.

Reklame

EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim.