Vajza tenton ta puthë, Edi Rama befason me vendimin e tij

Edi Rama po vazhdon t’i vizitoj banorët e prekur nga tërmeti në Shqipëri.

Kryeministri Rama vazhdon të takojë nga afër të prekurit nga tërmeti.

Reklame

Sot ai ka shkuar në Shijak, pas thirrjes publike që i bërë mbrëmë Arben Meçe.Rama vizitoi disa nga pallatet e dëmtuara nga tërmeti duke takuar edhe banorët, të cilët i shprehën shqetësimin për banesat e tyre.

Gjatë takimeve nuk kanë munguar batutat e shkëmbyera mes tij e banorëve, ndërkohe që gratë që e kanë takuar nuk i kanë kursyer lavdet e madje edhe puthjet.I tillë ishte edhe rasti me një grua që më parë, teksa Rama sqaronte një nga banorët i prekte dorën.

Më pas, nuk nguroi t’i kërkonte leje për ta përqafuar.“Avash se me myte, shih ç’më bërë, je ly sot gjithë ditën dhe ma hodhe gjithë suvanë mua tani”- tha Rama, teksa pastronte pardesynë e zëzë që iu bë gjithë make up.

https://video.gjirafa.com//ediu-mp4