Valza e Kanita sjellin projektin ‘Hala’ (VIDEO)

Advertisment

Një super duet mes vajzave është publikuar para pak minutash.

Valza dhe Kanita kanë sjellë projektin e përbashkët të titulluar “Hala”.

Reklame

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al