Vdes Latif Kryeziu, drejtor i ‘SHELL Kosova’

Ka vdekur sot Latif Kryeziu, drejtor i SHELL Kosova. Kryetari i Alenacës Kosovare të Bizneseve, Agim Shahini përmes një postimi në Facebook i ka shprehur ngushëllime familjes Kryeziu dhe partnerëve ndërkombëtar të SHELL Kosova.

“Miku im Latif Kryeziu nuk jemi duke besuar se na ike kaq shpejt, nuk do iu harrojmë kurrë ty dhe veprat tua që i bëre për ekonominë e Kosovës”, ka shkruar Shahini.