Vështirë ta njihni në këto foto Aida Doçin (FOTO)

Kur përmenden baladat nuk ka se si të mos na shkoi mendja te zëri i artë i Aida Doçit.

Këngëtarja që nga paraqitja e parë ka dëshmuar emrin e saj si këngëtare mjaft e dashur dhe e kërkuar viteve të fundit, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Ajo komentohet edhe për stilin e saj, që ndryshe prej kolegeve të saja që kanë preferuar artificialitetin Aida e ka dashur origjinalitetin.

Madje, e thjeshtë dhe e bukur shfaqet edhe në këto imazhet e fundit. Por, ajo që bie në sy është se në ‘selfie’ Aida duket më ndryshe së në imazhet tjera.

Mbase po e vëreni edhe ju, ndaj shikojeni!./Kosovarja/.

FOTO: https://www.instagram.com/p/B-r1A3zDtU_/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading