Vetëm ajo mund ta bëjë! Aurela Gaçe bën pompa në skenë pas 2 orësh koncert (VIDEO)

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të preferuara në Shqipëri, për zërin e saj, hitet ndër vite si dhe karakterin e saj të fortë dhe të veçantë.

Prej kohësh Aurela i është përkushtuar shumë palestrës dhe shpesh herë e kemi parë në rrjetet online duke bërë pompa pa ndalim.

Por ajo nuk ushtrohet vetëm në palestër. Aurela Gaçe mund të bëjë pompa edhe pas 2 orë koncert.

Në videon e bashkëngjitur lajmit gjeni të shkëputur momentin ku këngëtarja shumë e dashur për shqiptarët ndërpret koncertin dhe bën pompa si një adoleshente plot energji. /albeu.com/

VIDEO: https://www.instagram.com/p/B681jKPHTsM/?utm_source=ig_embed