Vetëvendosja në Strugë me Ziadin Selën për aktivitetet në Maqedoni

Advertisment

Vetëvendosja në Strugë me Ziadin Selën për aktivitetet në Maqedoni

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela sot ka pasur një takim me Bekim Qoku, anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të Vetvendosjes,Glauk Konjufcën dhe Mefail Bajqinovcin.

Reklame

Siç mësohet gjatë takimit të sotshëm është biseduar për bashkëpunimin mes LV dhe ASH.