Vetura BMW del nga rruga dhe e shkul shtyllën në Tetovë (foto)

Sot në orët e mesditës në bulevardin Ilinden në afërsi të shkollës së mesme të mjekësisë një veturë BMW ka dal nga rruha dhe ka go ditur shtyllën që gjendet ndrëmjet rrugëve një kahëshe, informon portali “tetova1”.

Sipas informatave të para, drejtuesi i veturës ka marë lëndime dhe është dërguar në spitalin e Tetovës.

Reklame

Shkaqet deri tek ak sidenti nuk bëhen të ditur, organe të sektorit të MPB Tetovë gjenden në vendin e ngjarjes. /tetova1/