Vetura humb kontrollin në autostradën Tetovë-Shkup, ka të lënduar

Advertisment

Sot rreth orës 7:45 të mëngjesit në autostradën Tetovë-Shkup vetura ka humbur kontrollin duke u rrotulluar dhe përplasur me banderolat mbajtëse të autostradës.

Deri tani raportohet për të një të lënduar. Ambulanta dhe policia menjehëherë kanë dalë në vend ngjarje.