VIDEO/ Momenti i golit të Polonisë dhe hedhjes së sendeve në fushë

Ndodh e pabesueshmja në ‘Air Albania’, shënon Polonia, gjyqtari ndërpret ndeshjen

Kombëtarja shqiptare e futbollit po luan në “Air Albania” me Poloninë ndeshjen e vlefshme për Grupin I të eliminatoreve të Botërorit “Katar 2022”.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa rezultati zhbllokohet në minutën e 77-të.

Swiderski realizon në portën e kuqezinjve, ndërsa hidhen sende të forta në fushë dhe gjyqtari ndërpret ndeshjen.

Shihni momentin e shënimit të golit të Polonisë dhe hedhjes së sendeve të forta në fushë.