VIDEO nga aksidenti i rëndë në autostradën Shkup-Tetovë

141
#

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta me pare ne autostradên Shkup-Tetovë.

Njê veturë nga shpejtësia e madhe është rrokullisur pak kilometra pas pagesës rrugore në Gllomovë./tetova1

Policia menjeher ka arritur ne vendin e bgjarjes dhe po heton rastin e plotë.

Per informacione me te shumta na ndiqni ne minutat ne vazhdim..