Vildane Zendeli shijon jetën, vjen me pamje nga jahti l uksoz (FOTO)

Fotomodelja kosovare që jeton në SHBA zakonisht poston foto provokative në profilin e saj në Instagram

Kështu ka bërë ajo edhe sot ku ka postuar një foto ku shihet e veshur dhe si një vajzë normale derisa pozon me fermerka dhe me syze, derisa merr pak diell në këto ditë dimri.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Kujtojmë se Vildanja që disa vite vazhdon të bëj karrierë në Amerikë si fotomodele. Për këtë kohë ajo ka qenë fytyra zyrtare e disa firmave të njohura amerikane. /GazetaExpress/