Violeta Kukaj shfaqet si një vajzë e re në fotografinë e fundit (FOTO)

Advertisment

Violetë Kukaj është një emër tejet i njohur në mediat rozë, duke shfaqur gjithmonë stilin perfekt që ka.

Përmes postimeve të shumta që bën, ajo kalon në lajm duke u shkruar gjithmonë për aspektin pozitiv, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Edhe këtë herë, me kombinimin në veshje këngëtarja duket mahnitëse dhe tejet e veçantë.

Kujtojmë, ajo është rikthyer fuqishëm në skenën muzikore pas një pauze të gjatë.