Violeta Kukaj vazhdon të mahnitë me dukjen, shfaq trupin në formë në fustanin e kuq (FOTO)

Advertisment
HTML Image as link

Violeta Kukaj shfaqet si një vajzë e re!

Këngëtarja Violeta Kukaj po vazhdon të lë të gjithë pa fjalë me postimet e saj që bën në Instagram.

Reklame Reklamë:
Qries

Ajo shihet në fotografi shumë të bukura që po realizon, në veshje të veçanta dhe fytyrë të grimuar deri në detaje.

Tani, ajo ka publikuar sërish një fotografi tjetër në rrjetin social Instagram, duke vënë në pah figurën e saj trupore, veshur me një fustan elegant.

Fustani i kuq me preje te këmba, e bëri Violetën të duket mjaft tërheqëse dhe fine në fotografinë e ndarë me ndjekësit e saj në llogarinë e Instagramit.