Violeta vishet në shallvaret më të bukura, shfaqet si adoleshente me këtë pamje

Advertisment
HTML Image as link

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe

Reklame

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka dalë në qytet e veshur në shallvaret më të bukura.

E me këtë pamje, Violeta po duket si një adoleshente./ORAinfo/