Xhaka e Ajeti vizitojnë Kombëtaren e Kosovës në Angli

68

Dy yjet e Zvicrës, Granit Xhaka dhe Albion Ajeti kanë vizituar Kombëtaren e Kosovës në Southampton të Anglisë.

Pasi kanë kryer ndeshjet me he.lvetikët, dy shqiptarët janë kthyer në ish.ull dhe kanë shfrytëzuar rastin të takohen me Dardanët.

Ata janë takuar edhe me presidentin Agim Ademi dhe i kanë uruar fat për ndeshjen em Anglinë. /IndeksOnline/