Xhamadani vija vija , pa qeveri Kosova pa opozitë Shqipëria

Advertisment

Kreshnik Spahiu ne rrjetin e tij social ka postuar nje thenje ‘Xhamadani vija vija pa qeveri Kosova pa opozite Shqiperia duke komentuar ngjarjet e fundit ne dyja vendet shqiptare te cilat ne Kosove ende nuk po munden te krijojne qeveri dhe ne Shqiperi opozite nuk i ben balle dot pozites.

Ja statusi i plote i tij:

Reklame