Xharra poston fotografi: Mbreti Skenderbe po ma shashtris Erdoganin! (FOTO)

80

Xharra poston fotografi: Mbreti Skenderbe po ma shashtris Erdoganin!

Ne nje status ne rrjetin e saj social facebook Arbana Xhara ka shkruar Mbreti Skenderbe po ma shashtris Erdoganin, kjo nje menyre ir.onike pasiqe ne fotografi shihet i pari i Turqise e mbrapa tij Skenderbeu.

Nuk eshte hera e pare qe Araban Xharra deshiron te kapet me Erdoganin dhe muslimanet duke nxjere statuse te shpeshta kunder tyre.