‘Xheku’: Lehtë është me qenë femër e ndershme, kur je e izolume!

Aktori i njohur kosovar, Naser Rafuna i cili njihet për rolin e tij si “Xheku” në serialin vendor Çka ka shpija”, ka ofenduar femrat.

Ai ndau një fotografi në Instagram, ku mbishkrimi është ai që bie në sy, dhe merr vëmendje.

Naseri i ofendoi femrat, ku foli për nderin e tyre.

“Lehtë është me qenë femër e ndershme, kur je e izolume”, ka thënë aktori./Indeksonline/