Ylber Aliu i cili para dy viteve e mori veshkën nga nëna e tij, sërish e humbë atë (FOTO)

Ylber Aliu i cili para dy viteve e mori veshkën e tij nga nëna dhe u shërua nga gjendja e rëndë, jep një lajm pikëllues ku tregon se përsëri ka humbur veshkën e tij dhe tash do të jetë sërish në dializë.

Ja çka shkruan ai në rrjetin e tij social facebook:

”Pas nje kohe te gjat gati se 2 vjet veshkën qe ma dha Nëna ime per fat te keq e humba ? dhe sërisht jam ne dializ e lus Allahun tme frocon mu dhe te gjith te sëmurit dhe tna jep sabër siç na ka dhën deri tash

Caktimi I Allahut esht më i miri per neve Elhamdulilah”