Yll e bukur, njihuni me të dashurën shqiptare të djalit të Arnold Schwarzenegger

Çifti që djersitet së bashku, qëndron së bashku!
Joseph Baena dhe e dashura Nicky Dodaj, u panë teksa dilnin nga një palestër në Venecia, Kaliforni, të mërkurën, një javë pasi kishin festuar përvjetorin e parë.

Djali i Arnold Schwarzenegger, 22 vjeç, kishte veshur një bluzë të zezë të “Gold Gym-it” dhe një palë pantallona të shkurtra blu, ndërsa Dodaj, gjithashtu 22 vjeç, ishte veshur e gjitha në të zeza.

Reklame

Në 23 shkurt, Baena festoi historinë e tyre romantike, duke i bërë një dhuratë të përzemërt dashurisë së tij.

“Një vit me partneren time në krim!!!”- shkroi ai në Instagram, bashkëngjitur disa postimeve nga snap-i, ku shfaqeshin duke u përkëdhelur. “Mezi pres për më shumë,”- shtoi ai, duke shprehur se mezi po priste të gjitha “aventurat, qeshjet dhe postimet! Të dua.”

Duke mos lënë dyshime për dashurinë ndaj tij, Dodaj u përgjigj duke komentuar “ të dua ‘cutie’.”

Përveç dashurisë për Dodaj-n, Baena ka dhe një pasion të madh për fitnes-in. Ai është një fans i madh i të shkuarit në palestër dhe shpesh ndan regjimin me fansat në internet, gjë që të bën të kuptosh se sa shumë i ngjan Schwarzenegger-it, i cili është një ish-bodybuilding profesionist.

“Jam nominuar për #classiçhallenge nga @dakota_stinson_, kështu që JA KU FILLOJMË!” -shkroi ai, nëntorin e kaluar, pasi mori pjesë në një sfidë që përfshinte imitimin e pozave klasike të bodybuilding të Schwarzenegger.

Ditëlindja e fundit e Baena-s ishte gjithashtu e lidhur me palestrën.
“PALESTRA E JOE-S E HAPUR PËR BIZNES” ishte përshkrimi që ai i bëri një postimi në rrjetet sociale, ku shfaqej një foto e ëmbël e tij dhe Dodaj-s.

Baena ishte fëmija që lindi nga lidhja e Schwarzenegger me Mildred Baena, ish-kujdestaren e shtëpisë. Gjithashtu, ai ka katër fëmijë me ish-gruan, Maria Shriver: Katherine, 30 vjeç, Christina, 28 vjeç, Patrick, 26 vjeç dhe Christopher, 22 vjeç.