Yllka Kuqi vjen me urimin më të mirë për muajn e Ramazanit, ja postimi i saj (FOTO)

Advertisment

Yllka Kuqi ka uruar besimtarët musliman për muajin e shenjtë të Ramazanit, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja ka bërë një postim në Instagram ku lrahas urimit është lutur që të shërohen të sëmurët.

Reklame

“Urime muaji i shenjte i Ramazanit. Uroj te na sjell paqe, te na sheroj dhe meshiroje. Lutem per te semuret qe te sherohen ..Lutem per femijet qe ti ruaj e bekoje . Lutem per ata qe skane, te ju fale. I lutem dhe falenderohem per ato qe me ka dhuruar. Te lutem dhe te falem o zot”, shkruan këngëtarja.