Zaev: Krijuam qeveri që do u shë rbejë qytetarëve

Advertisment

Kryetari i LSDMsë, Zoran Zaev në ‘Facebook’ u shpreh se kanë krijuar Qeveria që u shërben qytetarëve dhe që i shkon pas interesave të tyre.

Qeveria e re do të ketë shtatë ministra më pak, për një punë më efikase për qytearët, shkroi Zaev.

Reklame

Ai bëri thirrje që të ketë angazhim dyfish më të madh nga funksionarët e re në mënyrë që populli të fitojë më shumë.

Do të punojmë më shumë, që të bëhet më mirë për të gjithë, tha mes tjerash Zaev./Telegrafi

Создадовме Влада која ќе им служи на граѓаните и ќе ги следи нивните потреби. Новата Влада ќе има 7 министри помалку, за…

Gepostet von Zoran Zaev am Donnerstag, 20. August 2020