Zaev nga Tetova: Në zonën 6 me BESËN do ta mposhtim VMRO-në, BDl-në, ASH-në dhe Alternativën

Ish kryeministri Zoran Zaev nga Tetova me kreun e Lëvizjes Besa, Bilall Kasami kanë mbajtur tribinë me qytetarë në Tetovë. Ish kryeministri Zaev tha se do të ketë investime në pjesën e pollogu.

Më pas, Zaev tha se në zonën 6 me Besën do ta mposhtim VMRO-në, BDI-në, ASH-në dhe Alternativën.

Reklame