Zaev për Tv Telma: Ende nuk kemi marrëveshje me BDl-në

Advertisment

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, ka demantuar se partia e tij ka arritur marrëveshje me BDI-në. Zaev ka thënë për Tv Telma se nuk është e saktë se ka marrëveshje preliminare me BDI-në, spekulim që u paraqit pas takimit mes Lupço Nikollovskit dhe Artan Grubit, transmeton Gazeta Lajm.

Zaev ka kërkuar mirëkuptim nga opinioni, duke theksuar se bisedimet për koalicion qeveritar po vazhdojnë ende.