Zaimina po i rikthehet muzikës? Kjo është surpriza… (VIDEO)

Advertisment

Ka kaluar një kohë goxha e gjatë që kur Zaimina Vasjari ka deklaruar publikisht se do ta lërë muzikën.

Ajo ka disa vite që merret me biznesin e saj privat i cili ka rezultuar shumë i suksesshëm dhe përveç kësaj, artistja i përkushtohet shumë vajzës së saj e cila pak ditë më parë mbushi dy vjet jetë.

Reklame

Por, a mendon të sjellë ndonjë këngë Zaimina?

Këngëtarja paska një surprizë për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj dhe ju mund ta kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al