Zbulohet identiteti i 18 vjeçares kumanovare që ndërroi jetë në autostradën “Ibrahim Rugova”

130

Pas raportimit te fundit ku u njoftua per nje aksident te tmerrshem qe ndodhi ne autostraden “Ibrahim Rugova”, veture BMW me targa nga qyteti i Kumanoves, zbulohet edhe identiteti i 18 vjeçares qe nderroi jete nga ky aksident.

Behet fjale per familjen Alili nga Kumanova, gjegjesisht Erza Alilin e cila nuk i mbijetoi plageve te marra gjate aksidentit. Pjesa tjeter e familjes eshte shtruar ne spital dhe po trajtohen nen perkujdesin inteziv. Nga burime ende te pakonfirmuara mirret vesh se edhe prindi i se ndjeres i cili njekohesisht ishte vozitesi i makines eshte ne gjendje te rende shendetesore.