Zbulohet lidhja e Agnesaa Vuthajt me biznesmenin indian 24 vite më të madh (FOTO)

Bukuroshja 33 vjecare Agnesa Vuthaj po jeton së fundmi një histori dashurie. “Magazina.al” ka mësuar se Vuthaj është në një lidhje dashurie me një biznesmen nga India dhe se dyshja janë njohur në Dubai.

Chetaan Sandesara është 57 vjecar dhe zotëron disa biznese në disa vende të botës.

Po i njejti portal shkruan se partneri i Agnesës është në bisedime për të blerë aksionet e një hoteli të njohur në Tiranë.