Zekiri: BDl në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri në Click Plus në TV21 tha se LSDM-ja nuk e zgjodhi BDI-në por qytetarët të cilët ia dhanë besimin.

“Shumica tash që flasin, jeni prapë me BDI-në, po jemi me BDI-në, se BDI-në nuk e zgjodhi LSDM-ja e zgjedhin qytetarët të cilët ia dhanë besimin dhe numrat janë ato që e bëjnë Qeverinë. A kemi dashtë që të mos jetë BDI-ja, kemi dashtë dhe nuk e kemi fsheh këtë”, tha nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri në emisionin Click Plus në TV21.

Reklame

 

#Zekiri: #BDI në qeveri nuk e zgjodhi #LSDM-ja por qytetarët, edhe pse ne nuk donim!

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 30. September 2020