Zekiri: Covid-19 ekziston, sot humba një mik të vërtetë, ishte në moshën 27 vjeç

Advertisment

Nënkryetari i Lidhjes Social Demokrate, Muhamed Zekiri nëpërmes rrjetit social “Facebook”, ka njoftuar se për shkak të virusit, Covid-19 ka humbur një mik, shumë të afërt nga Likova Rijam Mamutin i cili ishte 27 vjeçarë

Zekiri thotë se takimi i fundit me Mamutin ishte një javë më parë.

Reklame

Postimi i plotë i Zekirit:
“Sot humba nje mik te vertet ndersa Likova humbi nje nga djemet me te mire te saj Rijad Mamutin 27 vjeç. Takimi yne i fundit ishte jo me large se para nje muaji. Allahu e shperblefte me xhnnet dhe familjes ua shtofte durimin! COVID 19 ekziston miqe te dashur dhe nuk po pyet per moshen. Beni kujdes te madhe!!!Allahu na ruajt nga ky ar*mik i padukshem dhe e largofte nga ne!!!”, ka shkruar Zekiri.