“Zemra që thyhet, nuk ngjitet më”, tetovari Shkumbin Ismaili rrëfen eksperiencën e tij

Mbrëmja e 1 janarit në “Shiko Kush LUAN” ka sjellë atmosferë festive që në pjesën e parë të programit. I ftuar ka qenë dhe Shkumbin Ismaili, i cili ka zbuluar disa detaje nga jeta personale.

Duke treguar pak më shumë nga ana sentimentale, Shkumbini ka bërë një deklaratë. “Zemra që thyhet, nuk ngjitet më”, është shprehur këngëtari, duke lënë të kuptohet se e ka kaluar një eksperiencë të tillë. Ismaili njihet për baladat e tij, e mesa duket disa prej tyre kanë buruar nga kjo përvojë e këngëtarit.

Reklame

Po ju, bashkoheni me të njëjtin mendim?

Top Channel