Zhbllokohet finalja , Bayern kalon në epërsi (VIDEO)

Advertisment

Është zhbllokuar më në fund finalja e Ligës së Kampionëve mes PSG dhe Bayern.

Janë Bavarezët që kanë kaluar të parët në epërsi, falë një lëshimit të mbrojtjes së skuadrës franceze.

Reklame

Krosimin e bukur të Joshua Kimmich, e shfrytëzoi mjaft mir Kingsley Coman (59′) që shënoi për 0:1.

Më poshtë mund të ndiqni golin e tij. /Lajmi.net/