Zjarr i madh në Haraçinë të Shkupit (VIDEO)

Një zjarr i madh ka shpërthyer në afërsi të fshatit Haraçinë në Shkup. Sipas informacioneve fillestare bëhet fjalë për zjarr në një zone e cila është vështirë e qasshme për ekipet e zjarfikësve.

Ekipi i Tv Klan Maqedoni gjendet në vendin e ngjarjes dhe për më tepër informacione do tiu informoj gjatë orëve në vijim./KlanMacedonia