Zjarr i madh në repartin e koronavirusit, stafi nxiton të shpëtojë pacientët (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Gjërat mund të kishin përfunduar në tragjedi kur makineria mori flakë në spitalin e Vadodara, në perëndim të Indisë.

Por mjekët e shpejtë arritën të largojnë pacientët dhe nga zjarri nuk u plagos asnjë.

Reklame

Në video shihet që mjekët rrethojnë pacientin që është më pranë flakëve dhe e shtyjnë atë drejt daljes.

Sapo ata largohen një tym i frikshëm nis të dalë nga makineria.