Digjet një shtëpi në Poroj

Dje rreth orës 18 e 10 minuta, në SPB Tetovë, është denoncuar zjarr që është përhapur në shtëpinë e 60-vjeçarit L.I. nga fshari Poroj I Tetovës.

Zjarri është përhapur në oxhakun e shtëpisë dhe nuk ka pasur persona të lënduar. Me intervenim të Njësitit teritorial zjarrfikës të Tetovës, zjarri është lokalizuar për një kohë të shkurt.Ts.mk

Zjarfikesit e Tetoves edhe kesaj here apelojne qe qytetaret te kene kujdes shume dhe ti pastrojne oxhaqet e shtepive.