Zyrtare: Andi Hoti nënshkruan kontratën e parë profesionale me Interin

Talenti kosovar, Andi Hoti ka nënshkruar kontratën e parë profesionale me ekipin italian, Interin.

Hoti do të jetë pjesë e Interit deri në vitin 2024, transmeton Indeksonline.

Reklame

Ai është duke u stërvitur me ekipin e parë të Interit dhe po shihet si e ardhmja e Interit.

Hoti është një nga talentet më të spikatur tek Inter./Indeksonline/